213 ÖĞRENCİNİN YÜZÜ GÜLDÜ
haberler-90-dernek_bsk.jpg İzmir'de, Afyonkarahisar Dinar ve Çölovası Köyleri Derneği bu yıl(2017) düzenlemiş olduğu 5. Katmer şenliğinden elde edilen gelir ile yine 213 öğrenciye okul araç gereç ve kırtasiye yardımı yaptı.

Dernek Başkanı Acar Öğrencilerin Yüzlerini Güldürdü;

Başkan Sayın Fadime ACAR, çocuklar bizim geleceğimiz bu nedenle en güzel yatırım çocuklarımız dedi. Bu nedenle bu yıl İzmir de düzenlemiş olduğumuz geleneksel katmer şenliğinden elde edilen gelirlerin bir kısmı ve her zaman bizlerin yanında olan hayır sever vatandaşlarımızın desteği ile 213 öğrencimizi sevindirdik. Halen de sevindirmeye devam ediyoruz. Okullar açılıncaya kadar da yaklaşık 240-245 öğrencimize yetecek kadar malzememiz var ve yönetim kurulu üyelerimizin tespitleri ile öğrencilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. 
Tespit edilen öğrencilerimize hazırlanan malzemeler yönetim kurulumuz , kadın kollarımız ve gençlik kollarımız aracılığı ile evlerine kadar teslim ediliyor. Biz bu uygulamayı geçen yıl başlattık ve 115 öğrenci iken bu yıl 213 öğrenciye kadar ulaştık. İnşallah ilerleyen yıllarda bu sayıyı daha da artırmaya çalışacağız. Umarım diğer Sivil toplum örgütlerine örnek oluruz. 
Başta yönetim kururlu üyelerimize, kadın kolları başkanımız sayın Sultan SANCAR ve ekibine , gençlik kolları başkanımız Kamber ELMAS ve ekibine ve ayrıca bizleri yalnız bırakmayarak destekleyen duyarlı vatandaşlarımıza derneğimiz adına teşekkürlerimizi bir borç biliriz dedi.
Bizlerde BesTV ve BrtFM ailesi olarak,  bu örnek davranışlarınızdan dolayı Başkan Sayın Fadime ACAR ‘a , tüm yönetim kurulu üyelerine, Kadın kollarına, gençlik kollarına çalışmalarından dolayı tebrik eder daima yanınızda olduğumuzu bildiririz.