Gürsoy'dan Teşekkür Mesajı
haberler-11-iftv-resim-jpeg.jpg IFTV –Uluslararası İstanbul Film ve Televizyon Forum & Fuarı etkinliğimizi kıymetli destekleriniz sayesinde başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.

Başta Başbakan Yardımcısı Fikri IŞIK ve Kültür ve Turizm Bakanı Numan KURTULMUŞ olmak üzere önemli siyasi katılımcıları, ülkemizin dört bir yanından gelen üyemiz kuruluşları, yerli yabancı çok sayıda yayıncıyı, kamu kurum ve kuruluşlarından üst düzey temsilcilerle bir araya getiren etkinliğimiz, bölgemizin alanında en büyük etkinliği olma özelliği taşımaktadır.

Etkinliğimizin sizin için verimli geçmiş olmasını umut ederek, organizasyonumuza katılarak bizlere verdiğiniz destekten dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Meslek Birliğimiz, siz değerli dostlarımızın destekleriyle Türkiye’de medya sektörünü bir araya getirmeye ve sesini, bulduğu ve oluşturduğu her fırsatta duyurarak sektörün geleceğine yön vermeye devam edecektir.

Kıymetli teşrifleriniz için tekrar teşekkür eder, sonraki etkinliklerimizde yeniden bir araya gelmekten memnuniyet duyacağımızı bildiririz.

Yusuf GÜRSOY
RATEM Yönetim Kurulu Başkanı