ITB, Yalvaç'a satış salonu açtı
haberler-82-10425488_10153189482546661_1445125224516754835_n.jpg Isparta Ticaret Borsasının, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı destekleriyle oluşturduğu Yalvaç Satış Salonu önceki gün törenle açıldı.

           Ticaret Borsası üyelerine daha iyi hizmet sunmak amacıyla kurulan Yalvaç Satış Salonu'nda Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı destekleriyle alınan Hububat Analiz Cihazı da bulunuyor.

             “Isparta Ticaret Borsası olarak ilimiz  Tarım Ekonomisinin gelişmesi için yoğun çaba harcıyoruz. Bu çabalarımızın karşılığını aldıkça hizmetlerimizi daha iyi seviyelere çıkarmaya çalışıyoruz. Bugün burada  Batı Akdeniz Kalkınma Ajansımızın da desteğiyle Borsamız Yalvaç Satış Salonunun açılışını yapacağız. Bu açılış göreve geldiğimiz günden bu yana temel amacımız olan Borsamız hizmet kalitesini daha iyi seviyelere çıkarılmasının bir  diğer göstergesidir.

            Temsilciliğimizin açılışında projemize destek vererek büyük katkı sağlayan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansına, kuruluş sürecindeki destekleri dolayısıyla Yalvaç Belediye Başkanı  Halil Hilmi Tütüncü’ye ,bugüne kadar oda bünyesinde hizmet vermemizi sağlayan Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik’e ve açılış törenimizde bizi yalnız bırakmayan siz değerli katılımcılara şahsım ve Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim." Diyerek açılış kurdelesi hep birlikte kesildi.