ITSO Başkanı Tutar?dan Ramazan Ayı Mesajı
haberler-79-mustafa-tutar.JPG Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar, tüm üyelerinin ve Isparta halkının mübarek Ramazan Ayı’nı kutladı. ITSO Başkanı Tutar, Ramazan Ayı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:

Sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı onbir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. İnancımızın ve kültürümüzün en güzel örneklerinin sergilendiği, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu, gönüllerin coştuğu, ruhlarımızın arındığı bu anlamlı ay, hepimiz için nefis muhasebemizi yapmak, paylaşmak, birlik ve beraberlik duygularını çoğaltmak  için büyük fırsatlar sunmaktadır. 

Birlik ve beraberliğin, dayanışmanın, kaynaşmanın ve ihtiyaç sahibi insanların gözetildiği Ramazan ayını, özüne layık bir şekilde yaşamalı, paylaşmalıyız. Bu vesile ile bütün Ispartalı hemşehrilerimizin, üyelerimizin, ve İslam Alemi’nin Ramazan ayını bütün kalbimle tebrik eder, sağlık, mutluluk, huzur ve kardeşlik içerisinde geçmesini diliyorum.”