Ratem 8. Olağan Genel Kurul Yaptı
haberler-87-ratem-oy-kullanim.jpg RATEM VIII. Olağan Genel Kurulu 14 Mayıs 2017 Pazar günü İstanbul'da gerçekleştirildi. ​ Yusuf GÜRSOY Başkanlığındaki mevcut yönetim, yeniden RATEM yönetim kadrosu olarak görevlendirildi ve RATEM yönetim organlarında görev yapacak üyeler belirlendi.BRT A.Ş 2017 8 olağan genel kurulunda Ratemde Haysiyet Kurulu Üyesi olarak seçildi.

İstanbul 4. Leventte merkez adreste bulunan bir otelin toplantı salonunda gerçekleşen toplantı sabah kahvaltı sonrası başladı.
Toplantı Divan kurulunun oluşması ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarına ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu. Müteakiben İstiklal Marşının okunmasıyla toplantı başladı.
Toplantıda açılış konuşmasını Başkan Yusun ÖZSOY yaptı. Başkan, Ratem Radyo Televizyon Meslek Birliğinini yönetim kurulunun yapmış olduğu çalışmaları açıkladı.
Toplantıya Türkiye genelinde Ratem üyesi bulunan Radyo ve Televizyon temsilcileri katıldı. Seçim sırasında Ratem'e aidat borçları bulunan Radyo ve Televizyon kuruluşları davet edilmediği gibi oy kullanımına izin verilmedi.
Yeni yönetim, denetim, haysiyet, bilim ve teknik kurullarına başarılar dileriz.
Şirketimiz Temsilen katıldığı toplantıda Temsilcimiz ve Medya Duayenimiz Mehmet BİLİR, RATEM HAYSİYET KURULUNA seçilip görev alarak ilimize döndü.