Seçim Çalışmaları Tam gaz devam
haberler-35-bucak.jpg Burdur AK Parti seçim çalışmalarına devam ediyor.Çalışmalar kapsamında AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Bucak, Tefenni ve Çavdır İlçelerini ziyarette bulundular.

“Saat Kavramı Olmadan Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz”

İlçelerde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “  AK Parti olarak her zaman sahada hemşerilerimizle iç içe çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Burdur İlimizde Adaylarımızı açıklamamızla birlikte Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Adaylarımız ve Teşkilatlarımızla saha çalışmalarımıza başladık. İl Başkanlığımızda SKM Başkanlığımızın yapmış olduğu programlar kapsamında İlçe ziyaretlerimizi de gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde teşkilat mensuplarımızla bir araya geliyor, esnaf ziyaretleri ve ev ziyaretleri geçekleştiriyoruz. AK Parti olarak tüm Burdur’da yapmış olduğumuz yatırımlar var. Bu yatırımları yerel yönetimlerle de devam ettirmek istiyoruz. Tüm Adaylarımızın yanındayız ve adaylarımızın projelerinin destekçisiyiz. Saat kavramı olmadan, gece gündüz Burdurlu hemşerilerimiz için çalışacağız. Laf değil, proje üretmeye devam edeceğiz” dedi.

‘’Birlikteliğimizden rahatsız olanlar var’’

Sahadaki birliktelikten rahatsız olanların olduğunu belirten Başkan Mengi; ‘’Adaylarımız ve Teşkilatımız hep birlikte çalışmalarını Tevazu, Samimiyet, Gayret ile sürdürmekte. Birlikteliğimizi kıskananlar bir şeylere kurp takma derdinde. Burdur Merkez’de Deniz Kurt Başkanımıza ve 10 ilçe 4 Belde Belediye Başkan adaylarımıza desteğimiz tamdır. Birlikteliğimizi uydurma laflarla kimse bozamaz bozamayacaktır’’ ifadesine yer verdi.