Son Dakika Haberleri Son Dakika Haberleri
Başkan Mengi?den Başkan Adayı Sertbaş?a Destek Ziyareti AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi 31 Mart Yerel seçimlerinde Gölhisar Belediye Başkan Adayı İbrahim Sertbaş’a destek amacıyla gittiği Gölhisar ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
AK Parti Burdur'da Mahalle Başkanları Toplandı AK Parti Burdur Merkez İlçe Teşkilatı Mahalle Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
AK PARTİ KADIN KOLLARI KAPI KAPI GEZİYOR 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için AK Parti Burdur Kadın Kolları kapı kapı gezerek Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt için destek istiyor.
AK GENÇLİKTEN GENÇ ESNAFA ZİYARET AK Parti Burdur Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genç esnafa ziyaret gerçekleştiriyor.
Neden Maliye 10? Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Kulübü tarafından Neden Maliye 10? konferans düzenlendi.
Mengi, Katı Atık Bertaraf Tesisi Sürecini Tüm Açıklığı İle Anlattı Katı Atık Bertaraf Tesisi Sürecini Tüm Açıklığı İle Anlattı AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi Belediyeler Birliği Entegre Katı Atık Bertaraf Tesisi ile ilgili olarak 2004 yılından itibaren bu zamana kadar olan süreci tek tek anlatarak, hükümetin ne kadar katkıda bulunduğunu ve yaşananları tüm netliği ile ortaya koydu.
Seçim Çalışmaları Tam gaz devam Burdur AK Parti seçim çalışmalarına devam ediyor.Çalışmalar kapsamında AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Bucak, Tefenni ve Çavdır İlçelerini ziyarette bulundular.
İleri Exel Programı İİBF ile Buca Halk Eğitim Merkezinin işbirliğinde düzenlenen ücretsiz İleri Excel Programı Kursunu bitiren öğrencilerin bir bölümüne sertifikaları Kurs Öğretmeni Selin Kara’nında katılımıyla verildi.