Son Dakika Haberleri Son Dakika Haberleri
TMSF Başkanı Isparta?ya geliyor, inşaat başlıyor ITKM’de büyük gelişme Seçim vaatleri arasında ITKM’nin en kısa zamanda açılacağı sözünü veren Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen müjdeli haberi verdi. AK Parti, MHP ve İYİ Partili Meclis Üyeleriyle birlikte ITKM’de incelemelerde bulunan Başdeğirmen, TMSF Başkanı Muhiddin Gülal’ın salı günü Isparta’da olacağını ve bir yılda ITKM’nin bitirilmesinin hedeflendiğini söyledi.
Milletvekili Cesur?dan, Başkan Başdeğirmen?e ziyaret İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete İYİ Parti İl Başkanı Özgür Tandoğan, Merkez İlçe Başkanı Hasan Büyükçam, AK Parti, İYİ Parti ve CHP’li meclis üyeleri de katıldı.
Anneler başımızın tacıdır Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Anne sevgisinin hiçbir sevgiyle mukayese edilmeyeceğini vurgulayan Başkan Başdeğirmen’in mesajı şöyle:
Annelerimizin hakkı ödenmez Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Herşeyin en iyisine en güzeline layık olan tüm annelerimizin bu özel gününü kutluyorum.”dedi.
Birlikte Isparta?ya hizmet etmek istiyoruz Isparta Baro Başkanı Av. Ünsal Çankaya ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Vali Seymenoğlu Başdeğirmen'i ziyaret etti Isparta iline önemli katkılar vereceğinizden eminim Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti.
Gönül Sofrasına her kesimden destek Isparta Belediyesi tarafından Ulu Cami yanına kurulan ve hayırseverlerinde destekleriyle devam eden ‘Gönül Sofrası İftar Çadırı’ Ramazan ayının 2.günü de doldu taştı.
Ramazan Ayının Vazgeçilmezi. Ramazan Ayının vazgeçilmezi, tarih kültür ve sanatın merkezi Damgacı Sokak