Son Dakika Haberleri Son Dakika Haberleri
BesTVweb yayında MagıcBox Star 1 yurt dışından başladı. BESTV Isparta'dan.
Gürsoy'dan Teşekkür Mesajı IFTV –Uluslararası İstanbul Film ve Televizyon Forum & Fuarı etkinliğimizi kıymetli destekleriniz sayesinde başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.
Dünyanın Gözü Kulağı İstanbul'da Oldu IFTV ULUSLARARASI İSTANBUL FİLM TV FORUM VE FUARI yoğun ilgiyle tamamlandı. Küreselleşme ile birlikte yayıncılık sektörü, gelişen teknoloji ve araçlarla birlikte sınırları aşarak tüm dünyada karar vericileri etkiler hale gelmiştir. Yönetimlerin politikalarını ve icraatlarını halka tek duyurma kaynağı olan medya bu özelliği ile büyük bir güç edinmiş ve toplumsal iletişimde vazgeçilemez bir yere sahip olmuştur.
TÜRKAK ITSO'da toplantı yaptı Türk Akreditasyon Kurumu (Türkak) Başkanı Ahmet Yücel ile yönetim kurulu üyeleri Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ITSO) toplantı yaptı. Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşarı Türkak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yücel ve yönetim kurulu üyelerini Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nda Başkan Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan ile yönetim kurulu ve meclis üyeleri ağırladı. Toplantıda Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı ile yardımcıları ve fakülte dekanları da hazır bulundu.
213 ÖĞRENCİNİN YÜZÜ GÜLDÜ İzmir'de, Afyonkarahisar Dinar ve Çölovası Köyleri Derneği bu yıl(2017) düzenlemiş olduğu 5. Katmer şenliğinden elde edilen gelir ile yine 213 öğrenciye okul araç gereç ve kırtasiye yardımı yaptı.
Bangladeş Büyükelçisi'nden ITSO'ya ziyaret ITSO Başkanı Başdeğirmen, Bangladeş Büyükelçisi Allama Sıddiki’ye Isparta’nın ekonomik durumu hakkında bilgiler verdi, işbirliği olanaklarını anlattı. Büyükelçi Sıddiki, ITSO ekibini Bangladeş’e davet etti.
KARADTUR İLE BRT İŞBİRLİĞİ GENİŞ KAPSAMLI BALKANLAR TURU KARETUR İLE BRT MEDYA İŞBİRLİĞİYLE GENİŞ KAPSAMLI OLARAK BALKANLAR TURU DÜZENLENDİ.
ITSO BAŞKANINDAN KUTLAMA ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen Basın mensuplarına kutlama mesajı yayınladı.