Son Dakika Haberleri Son Dakika Haberleri
Tedbiri elden bırakma, umudunu kaybetme Meme Kanseri Farkındalık Etkinliği düzenlendi: “Tedbiri elden bırakma, umudunu kaybetme”
Sebzede Yeni Pazar Hedefi Yaş meyve sebzede yeni pazar hedefiyle tanıtım İnterfresh’de açtığı standıyla Batı Akdenizli firmalara tanıtım imkanı sağlayan BAKA, yeni ticari bağlantıların oluşması için de 40 kişilik alım heyeti getirdi
Sektörün Önünü Açacağız! Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen:“İnşaat sektörünün önünü açmaya devam edeceğiz”
Başkandan Muhtarlar Günü Mesajı SPARTA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA YAYIMLADIĞI MESAJI
Her zaman yanınızdayız Sivil Toplum Hareketinden Başkan Başdeğirmen’e ‘Her zaman yanınızdayız’ mesajı
Sporun Önemi Büyük Başkan Başdeğirmen: Isparta’nın markalaşmasında sporun önemi büyük vraz Off-Road Kulübü Başkanı İslam Antalyalı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti. Ziyarette Başkan Başdeğirmen’e kulüp tişörtü ve montu hediye edildi. Isparta Davraz Off-Road Kulübü Başkanı İslam Antalyalı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti. Ziyarette Başkan Başdeğirmen’e kulüp tişörtü ve montu hediye edildi. Ziyarette konuşan Isparta Davraz Off-Road Kulübü Başkanı İslam Antalyalı, “Başkanımız seçimlerden öncede belirttiği gibi kapılarını kulübümüze sonuna kadar açtı. Kendisine bizleri kabulünden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Off-Road’ın son zamanlarda büyük ilgi gören farklı bir spor dalı olduğunu söyleyen Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta’da hem coğrafi, hem iklim olarak her türlü spor dalını gerçekleştirebilecek bir altyapının bulunduğuna işaret etti. Başdeğirmen, “Bunları çok iyi değerlendirmeliyiz. Off-Road farkındalık oluşturan birçok kişinin ilgisini çeken, yurt içi ve yurt dışından da turist çeken konu. Off-Road’ı daha çok duyurabilir, farklı etkinliklerini yapabilirsek daha fazla insanı buraya getirir ve Isparta anlamında da katkı sağlamış oluruz” şeklinde konuştu. Off-Road Kulübünün yanında olduğunu ve desteklediğini belirten Başkan Başdeğirmen, “Isparta’nın bilinirliğinin arttırılması çalışmalarının yanında doğal afetlerde ve benzeri olaylar karşısında sizlerin etkisi yüksek. Dağda kalmış bir vatandaşın kurtarılmasında, deprem anında, sel felaketinde farklı yerlerde çok sayıda rotayı sizler iyi biliyorsunuz. Dağlarda çok geziyorsunuz, bölgeyi tanıyorsunuz. Bu anlamda sizleri çok önemsiyorum, AFAD’ın bir kolusunuz. Bizlerde sizlerin bu çalışmalarınızı destekliyoruz. Dağda bir kaybolma olduğunda sizler çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bunu bir sporun yanında sosyal, memleket hizmeti olarak da görmek gerekiyor” görüşlerde bulundu.
Master Plan! Ulaşım Master Planı ile trafiği rahatlatmak için kollar sıvandı.Isparta Belediyesi en kapsamlı Ulaşım Master Planını hazırlamak, şehir trafiğini rahatlatmak amacıyla kolları sıvadı. Bu kapsamda Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, belediye bürokratları, SDÜ ve ISUBÜ’nün Ulaştırma Ana Bilim Dalı akademisyenleri ile bir araya gelerek öncelikli yapılması gerekenlerin tespiti gerçekleştirildi.
Suyumuz Tertemiz İlimiz içme suyunu gönül rahatlığı ile tüketebilirler